O nás

Jsme společnost Zakra

ZAKRA je vodohospodářská projekční kancelář specializující se na projekty pro koncové uživatele. ZAKRA vznikla jako sesterská společnost společnosti Vodoplan s.r.o. ( tato se soustředí na velké projekty pro obce a města).

V naší práci se snažíme pomáhat lidem, kteří se stěhují do nového nebo rekonstruují a potřebují vyřešit problém s odpadními vodami nebo si postavit studnu. 

V týmu máme seniorní projektanty vodohospodářských staveb, kteří jsou schopni poradit a zkonzultovat situaci. Jsme tak s klienty na projektu od začátku.

300+úspěšných projektů

5let zkušeností

100%spokojených zákazníků

Naše mise a vize

Naším posláním jsou bezchybné projekty, které jsou funkční a zároveň splňují veškeré legální požadavky. Děláme vše pro to, aby naši klienti na základě naší dokumentace mohli realizovat své bydlení bez stresu.

Chceme být jednak skvělí projektanti, ale také společnost s perfektním servisem. Do obou oborů investujeme a chceme být stále lepší.

Smyslem ZAKRA je nabídnout klientům pomoc se zorientovat v problematice a udělat projekt, který pomůže a nezruinuje. 

Historie společnosti

Naše počátky datujeme do roku 1990, kdy Ing. Jaroslav Faiferlík začal pracovat jako projektant vodohospodářských staveb. Ve stejný rok se narodili i další 2 členové našeho týmu. Roku 2013 vše dospělo k založení sesterské společnosti Vodoplan s.r.o., která je jednou z největších kanceláří v Čechách.

Na podzim roku 2018 jsme se rozhodli posunout podnikání blíže ke klientům a na projekty pro občany, tedy např. projekty domovních čistíren, připojení na obecní kanalizace či vybudování studny. Vytváříme společnost ZAKRA, která se bude specializovat právě na tyto projekty a nabídne servis, který uspokojí všechny klienty.

Náš tým


Ing. Jaroslav Faiferlík

Absolvent ČVUT a autorizovaný inženýr. Vodohospodářským stavbám se věnuje 30 let. Pro naše klienty je garantem kvality. Podílí se na nejsložitějších projektech a zajišťuje zakázky pro města, obce a velké partnery pod mateřskou společností Vodoplan s.r.o.

Ing. Ondřej Žák

Absolvent Západočeské univerzity. Vodohospodářským stavbám se věnuje přes 5 let. Zcela určitě bude pod vaším projektem podepsaný. Jeho nadšení nezná hranice a třeba se spolu uslyšíte či uvidíte při konzultaci.

Mgr. Michal Kraus

Absolvent právnické fakulty. Hlavní markeťák a obchoďák v týmu. Do projekční činnosti určitě nezasáhne, nebojte, ale třeba vám napíše email a zeptá se, jak jste byli spokojeni.

Jsme rychlí

Na své projekty nečekáte půl roku. Do práce se pustíme ihned, máme dostatek zkušených projektantů.

Za rozumnou cenu

Ceny našich projektů začínají už na 6 000 Kč. Umíme domluvit individuální cenu.

Po celé České republice

Projekty děláme od Karviné po Aš. Rádi Vám pomůžeme, ať jste kdekoliv.

Máte zájem o spolupráci?

Moc rádi Vám pomůžeme. Pokud potřebujete vodohospodářských projekt (ČOV, přípojky, studny atd.) jsme tu pro Vás. Můžete nám rovnout zavolat nebo nám napište pomocí formuláře.

*
*
*
*

Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Zásady ochrany osobních údajů

Rychlý kontakt

ZAKRA
Sokolovská 784/41 Plzeň

TELEFON
+420 605 340 247

E-MAIL
kraus@zakra.cz
zak@zakra.cz


Kde nás najdete