Blog

kopie-navrhu-novela-vodniho-zakona-1697637564.png
Odpadní jímka: povolení a legislativa

Řešíte odpadní vody v místech, kde není možná kanalizace či instalace domácí čističky odpadních vod? Pak je odpadní jímka neboli žumpa správným řešením. Jak je to s povolením odpadní jímky? Jaká byrokracie vás čeká a jaké papíry je nutné si připravit. 

kopie-navrhu-kam-vypoustet-septik.png
Nejlepší projektanti domovní ČOV: Celá ČR [2023]

Seznam projektantů domovních čistíren v rámci celé ČR je tady. Domácí čistička odpadních vod je vodním dílem. Z toho titulu je k její stavbě nezbytná projektová dokumentace domovní ČOV, na kterou následně navazuje proces povolení. Proto budete před její koupí potřebovat projektanta. 

vývoz a vyvážení septiku
Vývoz septiku: Cena a jak nevyvážet

Vývoz septiku, stejně jako žump či bezodtokých jímek za poslední roky dramaticky zdražil. Bez vyvážení se však žádný septik neobejde a při zanedbání nebude správně čistit. Jak je to s vývozem septiku a nevyplatí se raději investovat do řešení, kde není nutné vyvážení odpadních vod a kalů? Na celé téma se podíváme v dnešním článku.

kam-vypoustet-septik.png
Kam vypustit septik? Tipy pro správné řešení

Kam vypustit septik? Jak na to jít správně a vyvarovat se pokutě nebo znečištění okolí? Poradíme vám s likvidací odpadních vod ze septiku. Podobné doporučení totiž platí i pro domácí čističky odpadních vod a žumpy. Jak je to tedy doopravdy s vypouštěním septiku?

septik-na-klic-pk.png
Septik na klíč v Plzeňském kraji a okolí: 6 kroků k cíli

Sháníte septik? Chcete realizaci na klíč? Ideálně od někoho, kdo to umí a je z blízkého okolí? Pak jste tu správně, máme pro vás službu septik na klíč. Postaráme se o vše od projektu, přes povolení až po samotnou realizaci tříkomorového septiku s filtrem.

odpadni-jimka-1696235328.png
Jímka na odpadní vodu: 7 pravd před koupí žumpy

Jímka na odpadní vodu neboli žumpa je krajním řešením likvidace odpadních vod. Přesto má pořád své zastánce a leckdy nelze jinak, než vyřešit odpady právě odpadní jímkou. Tento článek slouží jako průvodce všem, kteří o odpadní jímce uvažují a plánují její realizaci. Vybrali jsme 7 nejdůležitějších informací, které je před pořízením jímky dobré znát.

kopie-navrhu-novela-vodniho-zakona-1696238633.png
ČOV a septik na klíč: Nově i v Karlovarském kraji

Stavíme domácí čističky odpadních vod a septiky s filtrem na klíč v Karlovarském kraji ! Už nechcete vyvážet žumpu? Máte starý nefunkční septik? Máme pro vás řešení. Nabízíme ČOV a septik na klíč. To znamená od A do Z. Od projektu po zprovoznění. Stavíme v celém kraji, jmenovitě v okresech: Cheb, Sokolov i Karlovy Vary.

Retenční nádrž na dešťovou vodu
Nádrž na dešťovou vodu: 12 věcí, které musíte vědět

Nádrž na dešťovou vodu je skvělým řešením, jak ušetřit peníze za vodu, kterou byste jinak museli brát ze studny nebo vodovodu. Zároveň se schraňováním dešťové vody chováme zodpovědně k přírodě a navíc lze na nádrž získat dotaci . V dnešní době má každý majitel zahrady na výběr z nepřeberného množství nádrží a nádob na dešťovou vodu. Jak, ale vybrat tu správnou pro vás?

Zadaným kritériům neodpovídá žádný článek...

1 / 37