Vodohospodářské projekty pro obce a developery

kraus@zakra.cz Michal Kraus
14. 11. 2022
Zakra váš partner pro vodohospodářské projekty

Hledáte spolehlivého partnera pro vodohospodářské projekty? Ať již jde o projekt pro obce nebo třeba dlouhodobou spolupráci při zasíťování pozemků s developery, nabízíme naše služby. Naše vodohospodářská projekční kancelář nabízí veškeré služby od poradenství, přes projekty a inženýrské služby (vyřízení povolení). Rádi se nezávazně potkáme u kávy či videokonference.

Obsah článku

Naše nabídka vodohospodářských projektů

Ve světě velkých vodohospodářských projektů se primárně zaměřujeme na:

  • Projekty vodovodů a prodloužení vodovodního řadu

  • Projekty kanalizací a prodloužení kanalizačního řadu

  • Kompletní infrastrukturu vody a odpadů (přivedení sítí až k pozemku) u developerských projektů

  • Projekty rybníků

  • a další vodohospodářské projekty

Kdo je Zakra

Společnost Zakra se věnuje vodohospodářským projektům (nejčastěji projektům vodovodů a kanalizací) od roku 2019, kdy byla založena. Její kořeny však sahají dále do historie. Její sesterská společnost Vodoplan s.r.o. byla založena již v roce 2013. Dále velmi úzce spolupracujeme s geodetickou kanceláří Visionplan s.r.o.

Díky spolupráci jsme schopni profesně i kapacitně pokrýt veškeré požadavky investorů, od nové infrastruktury až po krajinná vodní díla (rybníky, tůně, mokřady nebo rašeliniště).

Potřebuji poraditMinulý měsíc jsme ve vašem okrese v okrese připravili .

Projekt vodovodu

K projektu vodovodu vždy přistupujeme s maximální zodpovědností. Vždy jde totiž o zásobování pitnou vodou pro stovky až tisíce obyvatel. V této oblasti se soustředíme na celou škálu problémů, které naši klienti řeší. Od výstavby nového vodovodu až po rekonstrukci starého.

Ať už jde o jakýkoliv typ řadu (výtlačný, zásobovací či rozvodný) můžete svou poptávku svěřit nám.

Projekty vodovodu patří mezi naše klíčové služby. Potkejte se s námi a vyřešte zásobování pitnou vodou ve vaší obci

Vždy začínáme spolupráci setkáním, tak abyste věděli s kým jednáte a kdo bude za váš projekt vodovodu zodpovědný. Na základě místního ohledání a analýzy vašich přání a potřeb, připravíme indikativní a nezávaznou nabídku.

Součástí nabídky je samozřejmě i vyřízení povolení ke stavbě vodovodu, co si naprojektujeme i rádi vyřídíme s úřady.

Projekt kanalizace

Projekt kanalizace stejně jako projekt vodovodu je součástí naší nabídky. Jsme schopni nabídnout projekt na odkanalizování měst, obcí či nových projektů v rámci obce. Kromě projektů na vybudování zcela nové infrastruktury, se zabýváme i projekty prodloužení vodovodního a kanalizačního řadu.

Potřebuji poraditMinulý měsíc jsme ve vašem okrese v okrese připravili .

Zasíťování pozemků aneb přivedení sítí k nemovitosti

Velmi často řešíme zasíťování nových stavebních pozemků u developerských projektů. Jste-li developerská společnost a pro svůj nový projekt hledáte partnera, který nabídne:

  • Přijatelnou cenu

  • Individuální termín

  • Odborné poradenství

  • a profesionální komunikaci

Může vyzkoušet naše služby. Jak plyne z řádků výše. Jsme schopni nabídnout veškeré typy projektů, od nového vodovodu a kanalizace, přes prodlužování řadu až po kanalizační a vodovodní přípojky. Inženýrské sítě vyřešíme za vás.

Nabízíme projekty inženýrských sítí pro developerské projekty a developery.

Dopřejte svým klientům komfort s našimi projekty. Vedle jednorázových akcí, nabízíme i dlouhodobou spolupráci. Získáte od nás account manažera a projektanta, kteří se budou starat pouze o vás.

Máte zájem o nezávislé nacenění projektu nebo konzultaci? Vyzkoušejte nás.

Projekty rybníků

Nejsou nám cizí ani projekty rybníků pro obce či soukromé subjekty. Rybníky jsou nám blízké a patří neodmyslitelně k české historii. Pokud o možnosti nového rybníku či rekonstrukce starého jen přemýšlíte, rádi s vámi váš investiční záměr prodiskutujeme.

Rybník je klasickým krajinným prvkem, který se hodí k chovu ryb a přirozené retenci vody v přírodě.

Rybníky patří k české historii i do naší krajiny. Rádi vám připravíme projekt rybníku.

Vraťme společně rybníky do české krajiny. Rádi u toho budeme s vámi s naším projektem rybníku.

Projekty tůní a mokřad

Projekty tůní a mokřadů slouží k ochraně vody v krajině. Díky budování tůní a mokřad nedochází k odvodňování území a podporuje se zadržení vody v krajině. To prospívá flóře i fauně v dané lokalitě.

Dlouhodobě jsme jako Česká republika toto téma podceňovali a šli spíše opačnou cestou. Tůně a mokřady zanikaly a ustupovaly zemědělským nebo stavebním projektům. Chceme-li navrátit vodu krajině, bez tůni a mokřadů se neobejdeme.

Tůně a mokřady jsou přirozeným krajinným prvkem. Aktuálně se na jejich budování nabízí dotace. Využijte projektu od nás.

I proto je aktuálně vypsaný dotační titul k podpoře budování tůní a mokřadů, ke kterému vám rádi připravíme projekt.

Další vodohospodářské projekty

Vedle výše uvedených služeb nabízíme i další typy vodohospodářských projektů. Kromě samotné projekce umíme pomoci i se získáním dotace např. na:

Těšíme se na společnou spolupráci.

- 1000

Sleva 1 000 Kč na naše služby

Vyžádejte si konzultaci a získejte slevu 1 000 Kč.

Chci konzultaci zdarma