Servis a
odběr vzorků
čističky odpadních vod

Rozbila se vám domácí čistička odpadních vod, nefunguje tak, jak má? Nebo potřebujete pomoci s odběrem vzorků. Rádi vám pomůžeme provozovat vaši čističku odpadních vod bez starostí.

Video: Domovní čistírna odpadních vod
Cena služby:
od 1 500,- včetně DPH

Získáváte od nás

 1. Zprovoznění čističky

  Novou čističku rádi zprovozníme a ukážeme vám, jak ji provozovat.
 2. Pravidelný servis

  Chcete mít čističku vždy v pořádku? Pak můžete využít náš pravidelný servis.
 3. Oprava čističky

  Rozbila se vám domácí čistička? Většinu značek umíme opravit.

Servisem čističky naše spolupráce končit nemusí.

Rádi vám pomůžeme v dalších oblastech hospodaření s vodou ve vaší domácnosti

Proč ZAKRA

 • 4 000 + úspěšných projektů Realizovali jsme již více, než 4 000 projektů domovních čistíren, nádrží na dešťovou vodou, kanalizačních a vodovodních přípojek
 • 2 500 + spokojených zákazníků Každý klient je individuální, stejně jako naše řešení. Vždy hledáme to nejlepší řešení pro vás.
 • 6 + let zkušeností Projekty pro naše klienty připravujeme už více než 6 let. Rádi vám poradíme s jakýmkoliv dotazem, jen tak něco nás nepřekvapí.
Jiří Jetmar
Jiří Jetmar
před 3 dny

Firmu Zakra s.r.o. vřele doporučuji, jsem s ní maximálně spokojen. Spolupracovali jsme na komplikované stavbě vodovodní přípojky a vše bylo dotáhnuto do zdárného konce s vysněným stavebním povolení...

Lubomír Střelec
Lubomír Střelec
před 1 týdnem

Velmi vstřícné jednání všech zainteresovaných zaměstnanců, ochota vše důkladně a otevřeně prodiskutovat, vyřízení dokumentů v nejkratší možné lhůtě, pravidelná informovanost o stavu zakázky, opravd...

Jan Střelka
Jan Střelka
před 4 týdny

Chtěl bych tímto poděkovat za konstruktivní přístup k projektu čističky odpadních vod a vstřícné jednání včetně rad týkajících se jednotlivých výrobků a jejich užívání. Firmu Zakra mohu s čistým sv...

Přečtěte si naše další skvělé reference na: Recenze na společnost ZAKRA

Nezávazná konzultace zdarma

Nejste si jisti, která varianta je pro vás ta nejvhodnější, nevíte kde začít a nebo obáváte úředního šimla? Zanechte nám na vás kontakt a my vám poradíme. Úvodní konzultace je zdarma a nezávazná.

 • Vyberete službu
 • Lokalita
Odesílám... Odesláno Chyba

Formulář úspešně odeslán

Vyplnit znovu

Doporučené články k tématu

100% bezúdržbová čistička odpadních vod je mýtus

100% bezúdržbová čistička odpadních vod je mýtus

Bezúdržbová čistička odpadních vod je snem každého majitele nemovitosti, který se nemůže připojit ke kanalizaci. Komfort, který poskytuje běžná kanalizační přípojka však nikdy nenahradí domovní čistírna odpadních vod. Je potřeba si přiznat, že na trhu není žádná zcela bezúdržbová čistička. Jaké povinnosti s čistírnou máte a na co musíte myslet?

Čistička odpadních vod: Srovnání, recenze a ceny [2024]

Čistička odpadních vod: Srovnání, recenze a ceny [2024]

Čistička odpadních vod vám umožní bydlet v místech, kde není kanalizace, a zároveň vám dopřeje komfort, který u bydlení hledáte. Jak vybrat správnou čističku odpadních vod a které jsou ty nejlepší? V tomto článku se podíváme na 6 nejoblíbenějších čističek odpadních vod našich klientů a nahlédneme pod pokličku největším výrobcům čističek odpadních vod. 

Jak se starat o ČOV, aby vám sloužila dlouhé roky?

Jak se starat o ČOV, aby vám sloužila dlouhé roky?

Pořízení a instalaci domovní čističky odpadních vod máte úspěšně za sebou? Gratulujeme! Nejsložitější část procesu jste zvládli, bylo by ale bláhové se domnívat, že tím veškeré starosti končí. Abyste zajistili bezproblémový chod domovní čistírny, neměli byste zapomínat na její pravidelnou údržbu. Zajímá vás, jak se starat o ČOV, aby vám sloužila dlouhé roky?

I malá čistička odpadních vod odvede velkou práci

I malá čistička odpadních vod odvede velkou práci

Malá čistička odpadních vod neboli ČOV je zařízení, které se dnes běžně instaluje k rodinným domům, které nemají možnost připojení ke kanalizaci. Rodinné domovní čistírny se nabízejí v různých velikostech a provedeních. V nabídce najdete ty nejmenší pro 1 osobu až po větší varianty vhodné například pro penziony. Pojďte se s námi podívat na nabídku malých domovních čistíren v České republice.

Jaké jsou výhody a nevýhody kořenové čistírny odpadních vod

Jaké jsou výhody a nevýhody kořenové čistírny odpadních vod

Domovní kořenové čistírny odpadních vod jsou alternativou ke klasickým domovním ČOV. Jaké jsou výhody a nevýhody kořenové čistírny? Kdy se vám spíše vyplatí klasická domovní čistírna odpadních vod? A proč jsou vůbec kořenovky tak populární? Podívejte se na všechny výhody a nevýhody kořenových čistíren odpadních vod.

Jaká je nejlevnější čistírna odpadních vod na trhu?

Jaká je nejlevnější čistírna odpadních vod na trhu?

Chcete vědět, jaká je nejlevnější čistírna odpadních vod (ČOV)? Vybíráte domácí čističku odpadních vod a vaším hlavním kritériem je cena? Připravili jsme pro vás srovnání cen výrobců čistíren a také informace, na co dát pozor při výběru domácí čističky.

Často kladené otázky

Co je domácí čistička odpadních vod (ČOV)?

Domácí čistírny odpadních vod slouží jako alternativa pro nakládání s odpadními vodami v místech, kde není možné připojit se k obecní kanalizaci. To umožňuje stavět a žít na místech, kde se systém teprve buduje nebo třeba nikdy nebude. Výhodou domácích ČOV je vysoká kvalita přečištění, kdy vyčištěné splaškové vody lze využít např. pro zalévání zahrady a relativně nízké pořizovací a provozní náklady. ČOV si můžete představit jako plastovou nádrž, ve které prochází splašky několika fázemi čištění a na jejím konci odtékají již přečištěné vody.

Pomůžete mi s odběrem vzorků?

Ano, rádi se za vámi zastavíme a provedeme odběr vzorků, následně zajistíme i jejich rozbor.

Jaké značky čističek servisujete?

Nabízíme servis čističek řady AT, Asio a TopolWater.

Čistička nefunguje správně, pomůžete mi?

Ano, samozřejmě. V Plzeňském kraji nabízíme servis čističek řady AT, Asio a TopolWater.