Vodovodní přípojka
na klíč

Stavíte novostavbu nebo je v obci nový vodovod, na který byste se rádi připojili? Sháníte projekt, vyřízení povolení a realizaci? Pak pro vás máme službu vodovodní přípojky na klíč. Vyřešíme veškerou byrokracii a realizujeme stavbu přípojky.

Video: Vodovod a vodovodní přípojka
Cena služby:
od 40 000,- včetně DPH
Realizaci vodovodní přípojky nabízíme na omezeném území ČR.

Získáváte od nás

 1. Konzultaci zdarma

  Rádi si poslechneme, co vás trápí a poradíme vám.
 2. Existence sítí

  Zajistíme si vyjádření k existenci sítí a možnosti připojení.
 3. Projekt přípojky

  Připravíme projekt vodovodní přípojky dle požadavků správce vodovodu.
 4. Povolení přípojky

  Vyřídíme stavební povolení nové přípojky.
 5. Cenovou nabídku

  Připravíme cenovou nabídku realizace konkrétní vodovodní přípojky.
 6. Stavbu přípojky

  Vykopeme, postavíme a zprovozníme vodovodní přípojku.

Jak to probíhá?

 1. 1 hodina Úvodní konzultace

  Na začátek si vyslechneme vaší situaci a poradíme vám, jaké kroky budou pro vás nejlepší.

 2. 3 týdny Projekt vodovodní přípojky

  Připravíme projekt vodovodní přípojky dle technických možností a vašich přání

 3. až 3 měsíce Povolení vodovodní přípojky

  Vyžádáme si veškerá stanoviska dotčených orgánů a zajistíme vydání stavebního povolení.

 4. 3 dny Stavba vodovodní přípojky

  Realizujeme stavbu vodovodní přípojky, včetně výkopových prací.

Chci konzultaci zdarmaMinulý měsíc jsme ve vašem okrese v okrese připravili .

Proč ZAKRA

 • 4 000 + úspěšných projektů Realizovali jsme již více, než 4 000 projektů domovních čistíren, nádrží na dešťovou vodou, kanalizačních a vodovodních přípojek
 • 2 500 + spokojených zákazníků Každý klient je individuální, stejně jako naše řešení. Vždy hledáme to nejlepší řešení pro vás.
 • 6 + let zkušeností Projekty pro naše klienty připravujeme už více než 6 let. Rádi vám poradíme s jakýmkoliv dotazem, jen tak něco nás nepřekvapí.
Tereza Mádrová
Tereza Mádrová
před 3 měsíci

Společnost Zakra doporučuji. Řešili jsem s nimi několik projektů na studnu, septik a jímku. Skvělá komunikace. Jsou velmi ochotní a nápomocní. Vše bylo dodáno v termínu dle domluvy. Zařizovali za n...

Milena Kovářová
Milena Kovářová
před 2 měsíci

Společnost Zakra doporučuji, jmenovitě především pana Jiřího Hrabě, který je expert ve svém oboru a všechno srozumitelně vysvětlí a skvěle poradí. Přátelský a lidský přístup.

Pavel Jíša
Pavel Jíša
před 5 měsíci

Zakra a zejména p. Ondřej Žák, jednatel společnosti jsou spolehliví profesionálové, kdy i přes úvodní odpor dotčených orgánů mi pomohli ke stavebnímu povolení a rozum tak zvítězil nad byrokracií. B...

Přečtěte si naše další skvělé reference na: Recenze na společnost ZAKRA

Nezávazná konzultace zdarma

Nejste si jisti, která varianta je pro vás ta nejvhodnější, nevíte kde začít a nebo obáváte úředního šimla? Zanechte nám na vás kontakt a my vám poradíme. Úvodní konzultace je zdarma a nezávazná.

 • Vyberete službu
 • Lokalita
Odesílám... Odesláno Chyba

Formulář úspešně odeslán

Vyplnit znovu

Umíme toho mnohem více.

Rádi vám pomůžeme v dalších oblastech hospodaření s vodou ve vaší domácnosti

Doporučené články k tématu

Projekt vodovodní přípojky: Vše, co potřebujete vědět

Projekt vodovodní přípojky: Vše, co potřebujete vědět

Napojit svůj rodinný dům, chalupu či chatu na přívod vody je naprosto nezbytné. Bohužel se tento krok neobejde bez úředního povolení, které získáte pouze na základě projektové dokumentace vodovodní přípojky. Jak takový projekt vodovodní přípojky vypadá, kdo ho smí vypracovat a jaká je jeho cena?

Cena vodovodní přípojky: Na kolik vás vyjde?

Cena vodovodní přípojky: Na kolik vás vyjde?

Jak připojit svou nemovitost k vodovodnímu řádu? Nejjednodušším řešením je realizace vodovodní přípojky. Abyste mohli přípojku vybudovat, budete potřebovat projekt, povolení a šikovné ruce. Jaká tedy bude finální cena vodovodní přípojky?

Vodovodní přípojka v roce 2024: Najděte profesionálního projektanta

Vodovodní přípojka v roce 2024: Najděte profesionálního projektanta

Vodovodní přípojku můžeme bez nadsázky považovat za alfu a omegu kvalitního bydlení. Bez zdroje vody se jednoduše neobejde žádná domácnost.  K tomu, aby se voda z vodárny dostala až k vám, slouží právě vodovodní přípojka. Co je nutné zařídit před zřízením přípojky a jak si sehnat projektovou dokumentaci?

Povolení vodovodní a kanalizační přípojky

Povolení vodovodní a kanalizační přípojky

Povolení kanalizační či vodovodní přípojky je proces, kterému se nevyhnete u žádného domu, který má možnost se napojit na již vybudované inženýrské sítě. U vodovodní přípojky se povoluje připojení na vodovod, u kanalizační přípojky pak připojení na kanalizaci. Do procesu povolení pak vstupuje jednak správce sítě (typicky vodárny), příslušný stavební úřad, tak i vlastníci pozemku, na kterých se přípojka umisťuje.

Vodovodní přípojka: od A do Z v roce 2024

Vodovodní přípojka: od A do Z v roce 2024

Vodovodní přípojka aneb přípojka vody je ideální řešením, jak dostat pitnou vodu do domácnosti. Jak vodovodní přípojku zbudovat, jaká bude cena za připojení vody a konečně, jak je to s povolením vodovodní přípojky v roce 2023? Přečtěte si vše na jednom místě.

Komu dle zákona patří vodovodní přípojka?

Komu dle zákona patří vodovodní přípojka?

Kdo je dle zákona o vodovodech a kanalizacích vlastník vodovodní přípojky? Kdo hradí její případnou opravu a výměnu? A co dělat, jestliže přípojka vede přes cizí pozemek? Čtěte dál a vše se dozvíte.

Jak na realizaci vodovodní a kanalizační přípojky?

Jak na realizaci vodovodní a kanalizační přípojky?

Potřebujete ke svému domu či chatě přivést zdroj pitné vody nebo se zbavit vod odpadních? Pak právě pro vás je naše služba realizace (stavba) kanalizační či vodovodní přípojky. Pomůže vám zařídit vše kolem přípojky vody i kanalizace, od projektu až po realizaci přípojky na klíč.

Jak vyřešit pozemek bez vody či vodovodu

Jak vyřešit pozemek bez vody či vodovodu

Jste majiteli pozemku bez vody nebo bez těsné blízkosti vodovodu? Koupili jste nebo zdědili tento “danajský dar”? Netřeba zoufat, situaci lze vždy nějak řešit. Pozemek tak nemusí zůstat bez vody navždy.

Jak na prodloužení vodovodu a vodovodního řadu

Jak na prodloužení vodovodu a vodovodního řadu

Prodloužení vodovodu a vodovodního řadu přichází na řadu v momentě, kdy není možné napojit nemovitost k vodovodu klasickou vodovodní přípojkou. Prodloužení vodovodu a obecně inženýrských sítí se taktéž řeší u zasíťování nových pozemků. Co vás s prodloužením vodovodního řadu čeká si ukážeme v tomto článku.

Jaká je cena prodloužení vodovodního a kanalizačního řadu?

Jaká je cena prodloužení vodovodního a kanalizačního řadu?

Cena prodloužení vodovodního či kanalizačního řadu se odvíjí od vzdálenosti a trasy, kterou vede. Prodloužení řadu bývá buď nutností, například v případě developerských projektů a rozsáhlejšího zasíťování pozemků. Leckdy je však prodloužení řadu spojeno s negativní emocí, zvlášť v případech, kdy ho úřady vyžadují oproti alternativním řešením, jakým je třeba domovní ČOV. Jak to je s prodloužením a jakou cenu můžete očekávat?